Haber

Juan Valdez, WCBS Şampiyonası’nın Ana Sponsoru Oldu

Juan Valdez, ilk WCBS Şampiyonasının en büyük destekçisiydi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Dürüst Holding, yıllardır ulusal ve uluslararası farklı alanlarda faaliyet gösteriyor. sporşubelerini desteklemeye devam ediyor.

Bu kapsamda Honest Holding çatısı altındaki Kolombiyalı Premium kahve markası Juan Valdez, 20-23 Temmuz tarihlerinde Ankara Türkiye Bilardo Federasyonu (TBF) tesislerinde gerçekleştirilecek olan WCBS Şampiyonası’nın ana sponsoru oldu.

4 kıtadan 6 takımın ve toplam 48 sporcunun yarışacağı, dünyada ilk kez gerçekleştirilecek, 4 bilardo branşının aynı anda oynanacağı şampiyonada, Heyball (8 Top) ve Afrika & Dünyanın Geri Kalanında bayanlar Karambol branşında Avrupa kıtasını temsil eden milli sporcu Saki Kanatlar olacak. Milli sporcu Gülşen Degener onun adına yarışacak.

Bu uluslararası düzenleme internet üzerinden tüm dünyada canlı olarak yayınlanacak ve YouTube kanalından da takip edilebilecek.

Organizasyonun gerçekleşeceği 1.500 metrekarelik alanı ve 500 kişilik kapasitesi ile dünyanın en büyük bilardo tesisi, 8 adet üç bant disiplini alabilecek kapasitede ve son teknoloji ile donatılmıştır. Dürüst Holding, farklı iş alanlarında sunduğu fırsatlar, spor ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle Türk toplumuna farklı alanlarda katkı sağlamaya devam ediyor.

“Federasyonun daha iyi noktalara taşınmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Bilardo Federasyonu Başkan Yardımcısı Cengiz Deveci, Honest Holding’in global markası Juan Valdez ile ana sponsorluk desteği vermekten memnuniyet duyduklarını belirtti.

2014 yılından bu yana Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanlığı görevini yürüten Başkan Ersan Ercan’ın aynı zamanda UMB Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmesinden dolayı gurur duyduğunu belirten Deveci, Türk bilardosuna ve Türkiye’ye kattığı değerlerden gurur duyduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Ülkemizde ilk kez gerçekleştirilecek olan bu uluslararası organizasyonun yönetiminde emeği geçen Ercan Bey’e bizzat teşekkür etmek istiyorum. Bizler de Honest Holding ve Juan Valdez olarak federasyonun ilerlemesine katkıda bulunmayı amaç edinerek sonsuz destekçiyiz. Bu organizasyonun bir parçası olmak için verdiğimiz kalıcı temeli devam ettireceğiz.”

Açıklamaya göre, “WCBS Şampiyonası” 20-23 Temmuz tarihlerinde Ankara Gölbaşı’ndaki TBF Tesislerinde dünyanın farklı yerlerinden sporcuları ağırlayacak.

haberzeytinburnu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu