Haber

Sağlık Elçileri Derneği spor eğitim kursunun kapanış töreni İznik’te yapıldı

İyilik Sağlık Elçileri Derneği bünyesinde Bursa’nın İznik ilçesinde sporEğitim kursu katılımcıları yıl sonu etkinliğinde bir araya geldi.

Dernek, ilçedeki gençlere spor yapma alışkanlığı kazandırmak amacıyla başlattığı teyakkuz sporu antrenmanlarının kapanış törenini İznik Yörük Oyunlar Alanı’nda gerçekleştirdi.

Törene okul müdürleri, veliler, öğrenciler ve teyakkuz spor branşından mezun olan Türkiye şampiyonu antrenörler katıldı.

Nitelikli Sağlık Elçileri Derneği Kurucusu Mehmet İlker Ünal etkinlikte yaptığı konuşmada, çocukların spora olan ilgilerini erken yaşlarda keşfederek hayatlarına dokunmanın çok değerli olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Bugün bünyemizde yürütülen etkinliklerde spor branşlarından mezun olan öğrencilerimiz için düzenlediğimiz kapanış töreninde çocuklarımız güzel vakit geçirdiler. Önümüzdeki eylül ayında kapsamlı bir uçurtma şenliği düzenlemek için çalışmalarımızı başlattık. Projelerimiz çocuklarımızı sportif ve sosyal faaliyetlere yönlendirmeye, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmaya devam edeceğiz.”

macka-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu